05:22   TOROSLAR BELEDIYESI’NDE VEZNELER BU HAFTA SONU AÇıK   05:08   AKDENIZ’DE VEZNELER HAFTA SONUNDA AÇıK   04:50   YENIŞEHIR BELEDIYESINDE VEZNELER HAFTA SONU AÇıK   04:20   BAŞKAN SEÇER, KARACAILYAS MAHALLESI’NDEKI YAĞMURSUYU HATTı ÇALıŞMALARıNı YERINDE İNCELEDI   03:54   TOROSLAR’ıN SEMT PAZARLARıNDA ÖNLEMLER SıKı TUTULUYOR   03:13   İÇIŞLERI BAKANLıĞı’DAN HAFTA SONU UYGULANACAK SOKAK KıSıTLAMASıYLA ILGILI GENELGE   21:58   CUMHURBAŞKANı ERDOĞAN: ŞEHIRLER ARASı SEYAHAT SıNıRLAMASı 1 HAZIRAN ITIBARIYLE KALDıRıLMıŞTıR   08:07   TÜRKIYE’NIN 4’ÜNCÜ ‘YERYÜZÜ PAZARı’ TARSUS’A KURULUYOR   23:30   MERSIN BÜYÜKŞEHIR’DEN KALITELI VE GENETIĞI DEĞIŞTIRILMEMIŞ BUĞDAY ÜRETIMINE DESTEK   23:13   “EL BEBEK GÜL BEBEK” PAKETLERI MERSIN’I GÜLÜMSETIYOR   20:25   AKDENIZ BELEDIYESI MOBIL EKIPLERI, BAYRAM BOYUNCA GÖREV BAŞıNDAYDı   15:30   MERSIN’DE BAYRAMıN İKINCI GÜNÜNDE SOKAKLAR BOŞ KALDı   15:26   TOROSLAR BELEDŞYESI BAYRAM EĞLENCESINI VATANDAŞıN AYAĞıNA GÖTÜRDÜ   15:24   BAŞKAN YıLMAZ BAYRAM BULUŞMASıNı TELEKONFERANS İLE YAPTı   15:20   MERSIN’DE BIR İLK ONLINE KARIYER GÜNÜ ETKINLIĞI   15:18   BÜYÜKŞEHIR’DEN SILIFKE’YE HIZMET AĞı   15:14   MEZITLI’DE GERI DÖNÜŞÜM SORUN OLMAK YERINE AVANTAJA DÖNÜŞÜYOR    17:48   MERSIN’DE ŞIDDETLI FıRTıNA SERALARA ZARAR VERDI   17:46   TıRDAKI KIMYASAL MADDE PANIĞE NEDEN OLDU   17:44   MERSIN’DE YANGıN ÇıKAN MARKETTE HASAR OLUŞTU  
 
     
 
 

Musa Duran Erdemli İlçe Başkanlığına Aday


Emekli Milli Eğitim Müfettişi Musa Duran, CHP Erdemli İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

 

Tarih : 22 Eylül 2019 Pazar 18:23   Okunma : 440

Parti binasında aday açıklamasını gerçekleştiren Musa Duran, adaylık açıklamasında, "

Aday olmamı gerektiren temel nedenlerden birkaçını sıralamak mümkün;

AKP’nin uyguladığı yanlış politikalar ekonomik alanda Türk halkını limon gibi sıktığı, tek kişilik yönetim anlayışı ile demokrasiyi ortadan kaldırdığı kamu yatırımlarının tamamının özelleştirme adı altında yandaşlara peşkeş çekildiği günümüzde siyasi alanda umutsuzluk başta olmak üzere, üyesi bulunduğum partinin ilçe bazında düşünen ve eleştirenlerin dışlanlandığı, her seçim döneminde başka bir partiye yaslanma alışkanlığını, partinin bir öğrenilmiş çaresizlik içine sürüklendiği, dostlukların yıkıldığı, birbirine destek olan arkadaşlıklarını bile küçük çıkarlar adına bittiğini, liyakatın ön planda tutulmadığı. Parti içinde güven duygusunun zayıflatıldığı, sırf yönetimi garantilemek adına üye sayısının sınırlı tutulduğu son zamanlarda, tüzüğümüzün12. maddesi ihlal edilerek Kongre kazanmak adına her gelenin sorgulamadan üye yapılarak suç işlendiği duyumlarımız umarım gerçek değildir. Siyasi alanda var olan umutsuzluğu ve sorunların ortadan kaldırılması adına Cumhuriyet Halk Partisi’nin gerçek kimliğine kavuşturulması, kuruluş felsefesine ve yeniden CHP anlayışına ihtiyaç duyulduğundan CHP Erdemli İlçe Başkanlığına adayım.

Hedefimde bireyler değil çözülmesi gereken sorunlar var.

Oluşturacağım yönetimin vizyonu gereği ilkelerimize tabi kalacağız.

Önceliğimiz üç ana hedefi gerçekleştirmektir:

1. Sağlıklı üye yapısı oluşturarak üye sayımızı seçilmek için asgaride tutmayacak, oy sayımızın en az yarısına ulaştıracağız. (Demokratikleşmeyi sağlayacak, az olsun benim olsun anlayışını ortadan kaldıracağız. )

2. İlk yerel seçimde Erdemli’de Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanı ile halkı buluşturacağız . (Belediye Başkanlığını alacağız.)

3. İkinci bölgenin lokomotifi haline getireceğimiz partimizden Erdemli’de

Erdemlili bir Milletvekili çıkarmanın gayreti içindeyiz, başaracağız.

Erdemli’nin sorunlarını çözecek projeler üretilecek ve Belediyece uygulamaya konacak projelerin takipçisi olacağız.

Cumhuriyet Halk Partisi tabanından gelen isteğin adayıyım .

Kavganın, dargınlığın, kırgınlığın olmadığı, birlik içinde kardeşce bir dönem olacağı inancını taşıyorum. Hep beraber başarıp , yaşayacağız.

Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!


 
  FLAŞ HABER
   
  YAZARLAR
 


 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün
 


 


  SOSYAL MEDYA

 
 

  
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE HABER ARŞİVİ SIK KULLANILANLARA EKLE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinerji.com © Copyright 2017-2020 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA