23:53   TRIATLETLER MERSIN-YENIŞEHIR’DE SAHAYA İNIYOR   23:33   SEÇER: “KENTIME OLUMSUZ SONUÇ DOĞURACAK YATıRıMLARA OLUMLU BAKAMAM”   23:15   BAŞKAN SEÇER,MERSIN’IN TARıMıNı ANLATTı    23:11   MESKI’NIN BOZYAZı’DA ALT YAPı YATıRıMLARı DEVAM EDIYOR   23:00   KAMU İHALE UZMANLARıNDAN “ELEKTRONIK İHALE UYGULAMASı EĞITIMI”   22:47   ERCIK: "MUHTARLAR DEMOKRASIMIZIN TEMEL TAŞıDıR"   22:23   BÜYÜKŞEHIR’IN BILGISAYARLARı İŞLERI HıZLANDıRDı   06:12   BAŞKAN SEÇER’DEN MESKI’YE ATAMA   05:51   KıLıÇDAROĞLU;MEZITLI’NIN BAŞARıSı ÖRNEK ALıNMALı   05:42   BÜYÜKŞEHIR’DE İŞE ALıNAN 100 KADıN PERSONEL EĞITIMDEN GEÇTI   05:31   KUMKUYU’NUN ALTYAPı SORUNU BU PROJE İLE ÇÖZÜLECEK   08:28   SONBAHARDA SAHILIN EN KEYIFLI YANı: BISIKLET   17:34   SEÇER VE KARALAR’DAN BIRLIKTE ÇALıŞMA VURGUSU   08:21   BAŞKAN SEÇER’DEN 6 AYLıK DEĞERLENDIRME TOPLANTıSı   07:19   MESKI’DEN SILIFKE’YE YAĞMUR SUYU HATTı   07:00   BÜYÜKŞEHIR’IN STRATEJIK PLANı HAZıR   06:26   BAŞKAN YıLMAZ’A SEMPOZYUMA KATKı PLAKETI   11:30   KÖPRÜ VE OTOYOLLARA ZAM YAPıLDı   11:29   TREN BILETLERI ZAMLANDı   11:28   MERSIN TARSUS YOLCU MINIBÜSÜ KAZA YAPTı! ÇOK SAYıDA YARALı VAR  
 
     
 
 


Emekli Milli Eğitim Müfettişi Musa Duran, CHP Erdemli İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

 

Tarih : 22 Eylül 2019 Pazar 18:23   Okunma : 189

Parti binasında aday açıklamasını gerçekleştiren Musa Duran, adaylık açıklamasında, "

Aday olmamı gerektiren temel nedenlerden birkaçını sıralamak mümkün;

AKP’nin uyguladığı yanlış politikalar ekonomik alanda Türk halkını limon gibi sıktığı, tek kişilik yönetim anlayışı ile demokrasiyi ortadan kaldırdığı kamu yatırımlarının tamamının özelleştirme adı altında yandaşlara peşkeş çekildiği günümüzde siyasi alanda umutsuzluk başta olmak üzere, üyesi bulunduğum partinin ilçe bazında düşünen ve eleştirenlerin dışlanlandığı, her seçim döneminde başka bir partiye yaslanma alışkanlığını, partinin bir öğrenilmiş çaresizlik içine sürüklendiği, dostlukların yıkıldığı, birbirine destek olan arkadaşlıklarını bile küçük çıkarlar adına bittiğini, liyakatın ön planda tutulmadığı. Parti içinde güven duygusunun zayıflatıldığı, sırf yönetimi garantilemek adına üye sayısının sınırlı tutulduğu son zamanlarda, tüzüğümüzün12. maddesi ihlal edilerek Kongre kazanmak adına her gelenin sorgulamadan üye yapılarak suç işlendiği duyumlarımız umarım gerçek değildir. Siyasi alanda var olan umutsuzluğu ve sorunların ortadan kaldırılması adına Cumhuriyet Halk Partisi’nin gerçek kimliğine kavuşturulması, kuruluş felsefesine ve yeniden CHP anlayışına ihtiyaç duyulduğundan CHP Erdemli İlçe Başkanlığına adayım.

Hedefimde bireyler değil çözülmesi gereken sorunlar var.

Oluşturacağım yönetimin vizyonu gereği ilkelerimize tabi kalacağız.

Önceliğimiz üç ana hedefi gerçekleştirmektir:

1. Sağlıklı üye yapısı oluşturarak üye sayımızı seçilmek için asgaride tutmayacak, oy sayımızın en az yarısına ulaştıracağız. (Demokratikleşmeyi sağlayacak, az olsun benim olsun anlayışını ortadan kaldıracağız. )

2. İlk yerel seçimde Erdemli’de Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanı ile halkı buluşturacağız . (Belediye Başkanlığını alacağız.)

3. İkinci bölgenin lokomotifi haline getireceğimiz partimizden Erdemli’de

Erdemlili bir Milletvekili çıkarmanın gayreti içindeyiz, başaracağız.

Erdemli’nin sorunlarını çözecek projeler üretilecek ve Belediyece uygulamaya konacak projelerin takipçisi olacağız.

Cumhuriyet Halk Partisi tabanından gelen isteğin adayıyım .

Kavganın, dargınlığın, kırgınlığın olmadığı, birlik içinde kardeşce bir dönem olacağı inancını taşıyorum. Hep beraber başarıp , yaşayacağız.


Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!


 
  FLAŞ HABER
   
  YAZARLAR
 


 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün
 

 


  SOSYAL MEDYA

 
 

  
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE GİRİŞ SAYFAM YAP SIK KULLANILANLARA EKLE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinerji.com © Copyright 2017-2019 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA