24 Eylül 2023 Pazar

11:02   ERDOĞAN TOPRAK: "TÜRKİYE AVRUPA`NIN EN YOKSULLARI VE EN KÖTÜ BESLENEN ÜLKELERİ ARASINA YERLEŞTİ"   10:58   AYHAN BORA KAPLAN`IN TELEFON DÜKKANI İLE BAŞLAYAN VE 15 YILDA 15 MİLYON TL SERMAYELİ ŞİRKETE GİDEN YÜKSELİŞİ   23:41   CHP’Lİ YILDIZ BİÇER’DEN SKANDAL İDDİAYI HATIRLAMADIĞINI SÖYLEYEN BÜLENT TEZCAN’A YANIT! ’BU HATIRLATMA İLE HAFIZASININ TOZU ALINACAK’   23:37   KEMAL KILIÇDAROĞLU, PARİS OLİMPİYATLARI`NA KATILMAYA HAK KAZANAN A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI`NI TEBRİK ETTİ   23:01   GAZETECİ VE YAZAR METİN MÜNİR 79 YAŞINDA HAYATINI KAYBETTİ   22:39   CHP ANKARA İL BAŞKANI ÜMİT ERKOL OLDU   21:20   DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI`NDAN HOLLANDA`YA KINAMA: "İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KİSVESİ ALTINDA BU NEFRET EYLEMLERİNE İZİN VERİLMESİNİ KINIYORUZ"   19:42   İYİ PARTİ SÖZCÜSÜ ZORLU, BAKAN TEKİN`E DEVLET OKULLARINDA VELİLERDEN ÜCRET TALEP EDİLİP EDİLMEDİĞİNİ SORDU   19:06   CEVDET AKAY, KARABÜK ÜNİVERSİTESİ SAYIŞTAY RAPORUNU DEĞERLENDİ: "ÜCRETSİZ YABANCI ÖĞRENCİ KABULÜ ANLAŞMASINA RAĞMEN YETKİSİZ KİŞİLER YA DA FİRMALARIN ÖĞRENCİLERDEN TAHSİLATLAR YAPTI"   18:52   CHP ANKARA İL KONGRESİ... BAŞKAN ADAYI ÜMİT ERKOL: “BÖYLE YENİLİKÇİLİK OLMAZ. BİR GÜN ÖNCE KILIÇDAROĞLU`NUN DOKTRİNİNİ ANLATACAKSIN, BİR GÜN SONRA YENİLİKÇİ OLACAKSIN, YOK BÖYLE YAĞMA”   18:47   20 JÜRİ ÜYESİ, “KANUN HÜKMܔ BELGESELİNİN ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ`NDEN ÇIKARILMASINA TEPKİ OLARAK GÖREV BIRAKTI: "FİLMLERDE SUÇ UNSURU ARAYAN BU BAKIŞI VE SANSÜR YAPTIRIMININ NORMALLEŞMESİNİ KABUL ETMİYORUZ"   18:40   TBMM BAŞKANI KURTULMUŞ: "TÜRKİYE`Yİ YARINLARA TAŞIYACAK HEDEFİ, BİLGİSİ VE DONANIMI OLAN BİR GENÇLİĞİ YETİŞTİRMEK BU MİLLETİN EN ÖNEMLİ VAZİFELERİNDEN BİRİSİDİR"   18:18   CHP ANKARA İL KONGRESİ... İL BAŞKANI ADAYI SERCAN ÇIĞGIN: KONGREDE HANGİ SONUÇ ÇIKIYORSA ONA HEP BERABER SAYGI DUYACAĞIZ. BEN SEÇİLİRSEM BİLİYORUM Kİ, ÜMİT HOCAM YARIN BENİMLE TEKRAR ALANLARDA OLACAK   17:26   GÜRSEL EROL, A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI SPORCULARINA DEVLET ÜSTÜN HİZMET MADALYASI VERİLMESİNİ ÖNERDİ   17:11   CHP ANKARA İL KONGRESİ... TURAN AYDOĞAN: "ZULMÜN OLDUĞU YERDE TARAFSIZLIK NAMUSSUZLUKTUR` DER CEMİL MERİÇ, ZULMÜN GÖBEĞİNDE BİR ÜLKEDE YAŞIYORUZ, BAY KEMAL İLE BERABER TARAF OLACAĞIZ"   17:01   CHP MERSİN İL KONGRESİ... VAHAP SEÇER: "BİZİM GİBİ PARTİLERDE TARTIŞMALAR OLUR. DELEGASYON GİDER OYUNU KULLANIR. BU KAVGA NEDENİ, AYRIŞMA NEDENİ OLMAMALI"   16:28   GELECEK PARTİSİ ESKİŞEHİR İL BAŞKANI SAYIN: "AK PARTİ İLE BİLE İTTİFAK OLABİLİR ÇÜNKÜ YERELİN ÜLKE GÜNDEMİNİ DEĞİŞTİRECEĞİNE İNANIYORUM"   16:24   ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ASIM SULTANOĞLU`NU PROTESTO EDEN EMİNE GİZEM ÇETİNER: “SİYASİ PARTİLERİN, STK`LARIN DESTEK OLMASINI BEKLİYORUM”   16:17   TARSUS BELEDİYESİ, MANTAR ÜRETİM SERALARI İLE SEBZE MEYVE KURUTMA, PAKETLEME TESİSİNİ AÇTI   16:11   CHP ANKARA İL KONGRESİ... OĞUZ KAAN SALICI: “YAPTIĞIMIZ TARTIŞMALARIN HİÇBİRİ CUMHUR İTTİFAKI`NI, RECEP TAYYİP ERDOĞAN`I YERİNDEN ETMEKTEN DAHA KIYMETLİ DEĞİLDİR”  
 
     
   

CANAN KAFTANCIOĞLU, İSTANBUL`DA CHP`YE YENİ KATILAN ÜYELERE SESLENDİ: "SİZLERİN SAYESİNDE TÜM TÜRKİYE`YE ADALETİ, DEMOKRASİYİ TESİS EDECEĞİME HER GEÇEN GÜN DAHA DA İNANIYORUM


CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul`da üye katılım töreninde; "Aramıza yeni katılacak olan sevgili kadınlara, genç kardeşlerime elbette erkek yol arkadaşlarımıza ailemize, Cumhuriyet Halk Partisi`ne hoş geldiniz diyorum. Sizlerin sayesinde önümüzde yaklaşan bütün seçimlerde ve başta yerel seçimlerde başarıya ulaşarak tüm ilçelerimiz, kentlerimizi ve elbette büyükşehirlerimizi o sosyal demokrat belediyecilikle tanıştırıp tüm Türkiye`ye adaleti, demokrasiyi tesis edeceğime her geçen gün daha da inanıyorum" dedi. 

 

Tarih : 17 Eylül 2023 Pazar 14:42   Okunma : 484

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul`da üye katılım töreninde; "Aramıza yeni katılacak olan sevgili kadınlara, genç kardeşlerime elbette erkek yol arkadaşlarımıza ailemize, Cumhuriyet Halk Partisi`ne hoş geldiniz diyorum. Sizlerin sayesinde önümüzde yaklaşan bütün seçimlerde ve başta yerel seçimlerde başarıya ulaşarak tüm ilçelerimiz, kentlerimizi ve elbette büyükşehirlerimizi o sosyal demokrat belediyecilikle tanıştırıp tüm Türkiye`ye adaleti, demokrasiyi tesis edeceğime her geçen gün daha da inanıyorum" dedi. 

CHP İstanbul İl Başkanlığı, bugün İstanbul`da üye katılım töreni düzenledi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu`nun katıldığı törende konuşan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, şunları söyledi:

"Bugün şunu ifade etmek isterim ki İstanbul`da gerçekleştirdiğimiz etkinliklerde beni en çok heyecanlandıranlardan biri de aramıza yeni katılan yol arkadaşlarımızla bir araya geldiğimiz etkinliklerdi. Hepimiz biliyoruz ki, adalet mücadelesi, eşitlik mücadelesi, özgürlük mücadelesi ve elbette hakça paylaşım mücadelesi bir tek kişinin tek başına yapabileceği bir şey değil, ama hepsini barındıran demokrasi mücadelesi bu saydıklarımıza inanan; kimlikleri ne olursa olsun inandıklarıyla ortaklaşmış isimlerin yan yana gelerek hep birlikte büyütecekleri ve sürdürecekleri bir mücadeleydi. Bizler Cumhuriyet Halk Partisi`nde sizin öncülüğünüzde bu mücadeleyi verirken bu mücadelemize ortak olmak, bu mücadelede terini terimize katmak, bu mücadelede eşitliğe, özgürlüğe, adalete ve demokrasiye inanarak Cumhuriyet Halk Partisi çatısında, `Ben de artık buradayım ve bu mücadelenin ortağıyım` diyerek aramıza katılan arkadaşlarımız, bizim inandığımız değerleri, elbette inandığımız ilkeleri hayata geçirebilmek için inancımızı arttırmamıza vesile oluyor. O nedenle aramıza yeni katılacak olan sevgili kadınlara, genç kardeşlerime elbette erkek yol arkadaşlarımıza, ailemize, Cumhuriyet Halk Partisi`ne hoş geldiniz diyorum. Sizlerin sayesinde önümüzdeki yaklaşan bütün seçimlerde ve başta yerel seçimlerde başarıya ulaşarak tüm ilçelerimiz, kentlerimizi ve elbette büyükşehirlerimizi o sosyal demokrat belediyecilikle tanıştırıp tüm Türkiye`ye adaleti, demokrasiyi tesis edeceğime her geçen gün daha da inanıyorum."

ÇİFTÇİ HALİL KUYUMCU: HÜKÜMETİN İZLEDİĞİ YANLIŞ POLİTİKALARDAN BİZLER DE NASİBİMİZİ ALDIK

Törende, partiye yeni katılan üyeler de söz aldı. Eski AKP`li yeni CHP üyesi İbrahim Halil Kuyumcu, şöyle konuştu:

“Başını bu mücadelenin keskin kılıcına dayamış önderimiz Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu`na ve aile birlik ve bütünlüğünü korumak adına hiç çekinmeden elini taşın altına koyan bütün misafirlerimize hoş geldiniz diyorum. Bu birlik ve beraberlik dayanışmasına katılmak için burada sizlerleyim. Çiftçilik ve besicilik ile uğraşmaktaydım. Hükümetin izlediği yanlış politikalardan bizler de nasibimizi aldık. Ancak babadan mücadeleyi bırakmamayı öğrendik. Doğduğumuz günden öleceğimiz güne kadar mücadeleyi sürdüreceğiz. Bu mücadelemizi sizlerin yanında vermekten gurur duyarım. Biz de tespih, her zaman aile büyüğünün elindedir. Her zaman ailenin verdiği mücadele için gözünü kırpamadan başını kılıcın önünde tutmaktan çekinmeyen ve kanının son damlasına kadar bize büyüklük ve liderlik yapacağına inandığımız Sayın Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu`na ata yadigarı tespihimi hepinizin adına takdim etmek isterim.”

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ YÜKSEK: YILLARDIR BİZE VERİLİP TUTULMAYAN SÖZLER...

Üniversite öğrencisi Buse Yüksek, şunları söyledi:

“20 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Marmara Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü üçüncü sınıf öğrencisiyim. Bu ülkede vatandaş olmanın zorluğunun hepimiz farkındayız ve bunu değiştirmek için uğraşıyoruz. Ama öğrenci olmak da bir o kadar, hatta bence daha da zor. Bunun nedeni de yıllardır bize verilip tutulmayan sözler, değişmeyen düzen. Ama başta Genel Başkanımız olmak üzere bu konuda hiçbirimiz pes etmiyoruz, bunu değiştirmek için uğraşıyoruz. Bir öğrenciye, özellikle üniversite öğrencisine sorduğumuzda tabii ki yanlış ama hayali yurt dışına gitmek oluyor. Ama ben böyle olmaması gerektiğini düşünüyorum. Bu ülkede kalıp ülkemize, Atatürk ilke ve inkılaplarına sahip çıkmalıyız. Genel Başkanımıza güveniyorum, bu düzenin değişeceğine inanıyorum.”

BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ KIZILDOĞAN: BU MÜCADELENİN GENÇ BİR NEFERİ OLMAKTAN ONUR DUYARIM

Bilgisayar mühendisi Zafer Kızıldoğan ise şu ifadeleri kullandı:

“Ben Zafer Kızıldoğan, özel bir firmada yazılım danışmanlığı yapmaktayım. Ülkemizin içinde bulunduğu konum itibarıyla mücadele etmek ve mücadeleye atılmak üzere Cumhuriyetimizin kurucusu olan 100 yıllık çınar CHP`nin yeni bir neferi olarak, geleceğimiz için hak, hukuk, adalet mücadelesi veren Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu`na yol arkadaşlığı yapmaktan, bu mücadelenin genç bir neferi olmaktan onur duyarım. Aydın geleceğin genç neferi olarak genç arkadaşlarıma çağrıda bulunmak istiyorum: Gelin CHP çatısı altında birlikte mücadele edelim.”

 

Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

  GÜNCEL HABERLER

 
  FLAŞ HABER
   
  YAZARLAR
 
 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün
 
 


  SOSYAL MEDYA


  GAZETELER
 
 

 mersinerji.com
ANKA Haber Ajansı
Abonesidir

 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE HABER ARŞİVİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinerji.com © Copyright 2017-2023 Tüm hakları saklıdır..! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA