13 Nisan 2024 Cumartesi

16:13   ALTINDAĞ BELEDİYESİ İŞÇİLERİNİN YÜRÜTTÜĞÜ HAK MÜCADELESİNE MAHALLELİ DE DESTEK VERDİ: “GEREKİRSE ALTINDAĞ`IN BÜTÜN ÇÖPÜNÜ BİZ ÇEKERİZ. İŞÇİLERİN HAKKINI KİMSE YİYEMEZ”   15:52   ÖZGÜR ÖZEL: "İSRAİL`İN SAVAŞ KOŞULLARINI DUYURAN GAZETECİLERİ HEDEF ALMASINI LANETLİYORUM"   15:10   ÖZGÜR ÖZEL, KAMPANYA FİLMİNDE OYNAYAN ÇOCUKLAR İLE AİLELERİNİN BAYRAMINI KUTLADI   13:11   İMAMOĞLU: “İNSANLARI PARTİSİNDEN DOLAYI AYIRT EDENLERDEN OLMADIK, OLMAYIZ”   12:43   VAN`DA YENİ SEÇİLEN BELEDİYE BAŞKANLARI BAYRAM PROGRAMINA KATILDI   12:43   İMAMOĞLU DOĞDUĞU KÖYDE HORON TEPTİ   12:40   ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÜNLÜCE, PERSONELİN BAYRAMINI KUTLADI   11:41   TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU: SÜPER LİG`DE LİG SONUNA KADAR KRİTİK MAÇLARDA YABANCI VAR HAKEMİ GÖREVLENDİRİLECEK   11:23   MERSİN`DE MERCAN 100. YIL İKLİM VE ÇEVRE BİLİM MERKEZİ`NİN KAPILARI BAYRAMDA DA AÇIK   11:03   BAKAN YERLİKAYA: "BAYRAM TATİLİNDEN GERİ DÖNÜŞ YOLCULUKLARI BAŞLADI, TRAFİK YOĞUNLUĞU ARTIYOR"   10:57   TBMM BAŞKANVEKİLİ BEKİR BOZDAĞ: "ORTAYA ÇIKAN SONUCUN SORUMLULARI BİZLERİZ"   10:54   RABİA NAZ`IN BABASI ŞABAN VATAN`DAN ADALET BAKANI YILMAZ TUNÇ`A: "EĞER Kİ `BU ÜLKE HUKUK DEVLETİDİR` DİYORSANIZ KATİLLER YARGILANARAK HAK ETTİĞİ CEZAYI ALSIN"   10:16   ÇEŞME BELEDİYE BAŞKANI LAL DENİZLİ: “İZMİR`DE KENT NÜFUSUNUN YÜZDE 40`INI KADINLAR YÖNETİYORSA, BU DEĞİŞİM HİKAYEMİZİN BAŞARISIDIR”   09:53   BAKAN YERLİKAYA: "KALKAN-19 OPERASYONLARINDA 1177 DÜZENSİZ GÖÇMEN YAKALANDI"   09:44   ÖMER FETHİ GÜRER: "STAJYER VE ÇIRAKLARIN İŞE BAŞLADIĞI GÜN EMEKLİLİK İÇİN SİGORTA BAŞLANGIÇ TARİHİ SAYILMALI"   09:11   VAHAP SEÇER, ‘BAYRAM SOFRASI`NDA TARSUS HALKIYLA BULUŞTU   09:05   MALATYA`NIN BATTALGAZİ İLÇESİNDE DEPREM   22:48   GÖKHAN GÜNAYDIN: "SANDIĞA GİTMEYEN CHP SEÇMENİ AKP SEÇMENİNDEN 10 KAT FAZLADIR"   19:52   SİYASİ PARTİLER ARASINDAKİ BAYRAM ZİYARETLERİ, SİYASET GÜNDEMİNİN YANI SIRA RENKLİ GÖRÜNTÜLERE DE SAHNE OLDU   19:25   ÖZGÜR ÖZEL, GEZİ TUTUKLULARININ YAKINLARINI ARAYARAK BAYRAMINI KUTLADI  
 
     
   

CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ GÜLCAN KIŞ: “31 MART GECESİ MERSİN’DE ZAFER BİZİM OLACAK”


CHP Mersin Milletvekili Gülcan Kış, seçime bir hafta kala Mersin ve ilçelerinde yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

Tarih : 26 Mart 2024 Salı 11:31   Okunma : 501

Mersin’de seçim ziyaretleri kapsamında vatandaşlarla, esnafla, sivil toplum kuruluşları dahil her kesimle bir araya gelen Kış, Mersin’de ki seçim atmosferine yönelik yaptığı değerlendirmede; “Mersinlilerin, Büyükşehir’in hizmetlerinden ve çalışmalarından dolayı duydukları memnuniyete bizzat şahid olmanın çok sevindirici olduğunu” vurguladı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer başta olmak üzere, CHP Mersin il, ilçe örgütleri ile yoğun bir seçim programı gerçekleştiren Kış, Mersin’de ki genel manzaradan çok memnun olduklarını ifade etti.

Kış, hemşerileriyle yaptığı sohbetlerde, Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışıyla yürüttüğü hizmet politikasının büyük taktir topladığını ifade etti.

Hangi kapıyı çalsalar, hangi eli sıksalar yediden yetmişe herkesin tek derdinin ekonomik kriz olduğunu belirten CHP’li Kış, bugüne kadar iktidarın yanında olan, oy veren kesimlerin bile büyük bir pişmanlık içerisinde olduğunu söyledi. Kış, emeklinin, çiftçinin, öğrencinin, işçinin, iş verenin toplumun her kesiminin yarayan kanası olarak geçim derdine dikkat çekti. Seçime bir hafta kala ilçe ziyaretlerine devam eden Kış, vatandaşların hükümetin politikalarına yönelik, sandıkta gereken tepkiyi göstereceklerine emin olduklarını belirtti.

Seçim gezilerinde, Belediye Başkanı Vahap Seçer’e, gencinden yaşlısına her kesimin yoğun ilgi gösterdiğini belirten Kış, Büyükşehir Belediyesi’nin gençlere, kadınlara, çiftçiyedestek projelerinden duyulan memnuniyeti de görmenin gurur verici olduğunu söyledi.

Yenişehir İlçesi’nde seçim ziyaretleri kapsamında vatandaşlarla ve Pazar esnafı ile bir araya gelen CHP’li Kış, Yenişehir ilçesinde yaptıkları çalışmada Belediye Başkanı Seçer’e yoğun ilgi gösterildiğini belirtti.

Aynı gün içerisinde Gülnar, Bozyazı ve Anamur’a ziyaret gerçekleştiren CHP’li Kış, burada da vatandaşlarla bir araya geldi, ilçelerdeki memnuniyeti yerinde gördü.

Geçtiğimiz hafta, Gülnar İlçesi Büyükeceli Mahallesi’nde Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in “Halk Buluşması”na eşlik eden Kış, burada da halk tarafından coşkuyla karşılandıklarını ifade etti.

CHP Mersin Milletvekili Gülcan Kış, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in 2019 yılından bu yana 5 yıllık görev süresince 13 ilçede çok önemli hizmetler gerçekleştirdiğini vurguladı.

Kış, “Başkanımız Vahap Seçer, göreve geldiği ilk gün neler yapıyorsa 5 yıl boyunca aynı çalışma azmini, kararlılığı ve hakkaniyeti göstererek hizmetlerini yapmaya devam ediyor. Bizim belediyecilik anlayışımız diğer partilerden çok başka. Bizim belediyeciliğimiz artık bir marka oldu. Bu markanın altında insan, dayanışma, birlikte yol alma var, hakkaniyet, huzur ve birlik beraberlik var” diye konuştu. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler hakkında konuşan Kış, “Ben inanıyorum ki 31 Mart’ta sandıklarda hem Gülnar’da hem de Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığında rekor oy farkıyla bu seçimi kazanacağız ve hizmetlere kaldığımız yerden devam edeceğiz.” dedi.

‘Halk Buluşması’ sonrası Büyükeceli’de esnaf ziyareti de yapan Kış, esnaf ve yurttaşlarla konuşarak sorunlarını dinledi.

Daha sonra Bozyazı İlçesi’ne geçen CHP heyeti, burada esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Bozyazı’nın ardından Anamur’a geçen milletvekili Kış,  otobüsle ilçe turu yapıp, CHP Büyükşehir Belediye Başkanı ve AdayıVahap Seçer ve CHP Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz ile birlikte Anamur halkını selamladı.

CHP heyeti Anamur’da da vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Seçim gezilerine ara vermeden devam eden Kış, Mut İlçesi’ni de ziyaret etti.

 Mut’ta vatandaşlarla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Seçer, “Gerçekleştirdikleri her hizmeti her yurttaşa eşit şekilde ulaştırdıklarını hiç kimseye ayrımcılık yapmadıklarını” söyledi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından Mut tarihi Taşhan’da düzenlenen ‘Üretici Kadınlar Buluşması’na katılan CHP’li Kış burada üretici kadınlar ile bir araya geldi.

Mut’un insanların her zaman çalışkan, üretken ve becerikli olduğunu belirten CHP Mersin Milletvekili Gülcan Kış, “Anadolu’nun her noktasında en çok çalışan, emek eden, zahmet çeken elbette ki kadınlar. Kadınlar evde çocuğa bakar, tarlada bahçede çalışır inanılmaz derecede emek harcarlar ama bunlar hiçbir zaman göz önünde görülmez. Ama 2019 yılında Vahap Seçer Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı olduktan sonra yapmış olduğu projelerde özellikle kadın üreticilerimize, kadın çalışanlara ayrı bir önem ve çalışma gerçekleştirdi. Mut adayımız Gülsüm Hanım da hem kooperatifçilikten hem üretimden gelen bir adayımız. Sizlerin desteğiyle Gülsüm Başkan Mut Belediye Başkanı seçilecek ve Başkan Seçer de Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı seçilecek. Bu hizmetler sizlerle birlikte kat ve kat devam edecek.” diye konuştu.

CHP’li Kış, Mersin’in hangi noktasına giderse gitsinler, Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı hizmetlerden dolayı vatandaşların taktir ve memnuniyeti ile karşılaştıklarını ifade etti.

Kış, seçim gezileri kapsamında Akdeniz İlçesinede gitti. Akdeniz’de; Karaduvar, Kazanlı, Anadolu ve Adanalıoğlu mahallelerini ziyaret etti.

Akdeniz’in Mersin’in özeti olduğunu kaydeden CHP Mersin Milletvekili Gülcan Kış, “Mersin’i var eden, Mersin’in zenginliğini oluşturan tüm kesimler Akdeniz’de buluşmuş. Böylesine derin ve çeşitli bir ilçenin elbette çok derin sorunları ve talepleri de var. 2019 yılında Başkanımız Sayın Vahap Seçer’in belediye başkanı seçilmesiyle daha çok ilgi ve alaka gördü. Başkanımız, burada zor olanı gerçekleştirdi. Her yere eşit, adaletli ve ayrımsız hizmetler götürdü ve götürmeye de devam ediyor. Ben inanıyorum ki ikinci 5 yılda sizlerin oylarıyla ve destekleriyle Vahap Seçer Başkanımız tekrardan Başkan seçilerek hizmetlerine devam edecek.” ifadelerine yer verdi.

Toroslar İlçesi’nde Halk Buluşmasına katılan milletvekili Kış, CHP Belediye Başkan Adayları ve örgütüyle beraber, Arslanköy, Güzelyayla, Ayvagediği, Gözne, Düğdüören ve Kaşlı Mahalle halkı ile bir araya geldi.

Toroslarda ilgi ve coşkuyla karşılanan CHP heyetinde yer alan Kış, Toroslar halkının tam desteğini alacağımız ortada diyerek, “Mersin’i açık ara fark ile kazanacağız.” dedi.

Tarsus ziyaretinde tekstil işçileri ile bir araya gelen Kış, Vahap Seçer’in Mersin’de fark yarattığını, tüm ziyaretlerde memnuniyetle, sevgiyle karşılandığını ve 31 Mart gecesi yeniden zafer yazacaklarını vurguladı.

CHP’li Kış, seçime kadar 13 ilçede seçim ziyaretlerini aralıksız sürdüreceklerini ifade etti.

Paylaş :
Etiketler :  CHP, Gülcan Kış, Mersin

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

  GÜNCEL HABERLER

 
  FLAŞ HABER
   
 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün
 
 


  SOSYAL MEDYA


  GAZETELER
 
 

 mersinerji.com
ANKA Haber Ajansı
Abonesidir

 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE HABER ARŞİVİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinerji.com © Copyright 2017-2024 Tüm hakları saklıdır..! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA